top of page

מה מספרים על ברוֹלִי בעולם?

כמות הביקורות אדירה לכן פרסמנו בודדים בלבד מכל מדינה...

הורים מניו זילנד ממליצים על ברולי

סיימון טאנג

"איזה מציל חיים! לוקח 3 דקות כדי להחליף את הברולי במקום 20 דקות להחליף את כל המצעים. כתמים צהובים עמוקים יוצאים עם ספריי מסיר כתמים וכיבוס במכונה כביסה. אפילו בימים קרים ורטובים הברולי מתייבש תוך יום. יש לי ארבעה, אבל אף פעם לא צריך להשתמש ביותר משניים בכל פעם. תודה על מוצר נהדר."

היידי

"אני אוהבת את הסדינים האלה. אחותי קנתה אותם לפני 14 שנה וקנתה לי אותם בעבור הבנים שלי. הם שימשו אותנו כל הזמן. מעריצה ענקית ובהחלט ממליצה לכולם"

לורן

"שמעתי על ברולי וחברים המליצו עליהם, אבל תמיד חשבתי שהם יקרים מדי. בסופו של דבר החלטתי לתת להם צאנס ואני  התרשמתי מאד. בהחלט שווה את הכסף. הילדים שמחים ואני חוזרת למיטה מהר יותר! הלוואי שהייתי מזמינה מוקדם יותר, אני ממליצה בחום על ברולי"

סילביה

​"בתי סיפרה לי על הסדינים של ברולי וכמה נוחים הם; בדרך כלל סדינים עמידים למים הם רועשים ולא נוחים אבל אלה רכים ומתכבסים בקלות. קניתי שניים עבור מיטות היחיד החדשות שלי, כאשר נכדי מגיעים לבקר. נקודה אחת קטנה היא שמידות המיטות הן גדולות כך שהכנפיים קצרות מדי. אבל אני מרוצה מאוד מהאיכות - הרבה יותר טובים מכל האחרים שראיתי. בחירה טובה של צבעים. מרוצה שהם גם מוסריים מבחינה אתית."

הורים
מניו-זילנד
ממליצים
על
ברוֹלִי

ג'רמני בראון

"הברולי מוצר מציל חיים! עם תינוקת ופעוט שזה עתה התחיל גמילת לילה, היה לי שקט נפשי בידיעה שההחלפה תהיה מהירה וקלה. הם סופר סופגים ואני ממליצה עליהם לכל מי שצריך להגן על מזרונים עקב הרטבת לילה מסיבה כלשהי".

איימי

"אני ממש מרוצה מהברולי שלנו. הם באיכות מדהימה. יש הרבה מוצרים זולים יותר מסביב, אבל אני לא מרגישה שהם יהיו נעימים לשינה. הברולי מקל על תאונות,

ללא מתחים והכי חשוב, מהיר. 

אנה

"מומלץ מאוד - הוריד ממני כל כך הרבה לחץ, ובסופו של דבר מהבן שלי להפסיק להרטיב את המיטה. הייתי מציע לקנות לפחות שניים אז אחד יכול להתכבס והשני להיות בשימוש."

הורים מארהב ממליצים על ברולי

ליאנה

"אני כל כך שמחה שאחותי הכירה לי אותם! מאז תהליך הגמילה של האיש הקטן שלי, הברולי הם הצלה! הלוואי שהייתי יודעת עליהם לפני שנים, היה חוסך לי כל כך הרבה כביסה! הם מחזיקים כל כך הרבה נוזלים זה לא ייאמן, הם גם מתכבסים ומתייבשים מצוין, שני הברולי'ס שלנו מתכבסים ומתייבשים ללא הפסקה. ההשקעה הטובה ביותר שאי פעם עשיתי".

מלינה

"יש לי 2 ילדים שמרטיבים בלילה וניסיתי כמעט את כל המוצרים שנמכרים בחנויות - עד לנקודה שבה לילדים שלי היו 3 מגינים על המיטות שלהם בו-זמנית כדי לנסות לשמור על המזרון יבש. תודה לאל ניסיתי את ברולי. הכביסה שלי ירדה בחצי והמזרון נשאר נקי ויבש. ברולי זה סופר קל".

הורים
מארה"ב
ממליצים
על
ברוֹלִי

שאנטל

"יש לי 2 מוצרים של ברולי וכאשר הבן שלי חלה הייתי צריכה אחד נוסף. 1 על המיטה, 1 בכביסה, 1 עם ספריי. בחנות המקומית שלי לא מכרו אותם אז קניתי מותג אחר. ובכן שילמתי 60$ וזו היתה ההוצאה הגרועה ביותר. הייתי צריכה להזמין אונליין ברולי נוסף. שום דבר ואני מתכוונת לשום דבר לא טוב כמו הברולי. יש לי אותם כבר 6 שנים בעבור 2 ילדים ואנחנו עדיין משתמשים בהם כאשר הילדים חולים. אפשר לקנות אותם עבור לידת תינוק. מומלץ מאוד ושום מוצר לא משתווה להם".

סטייסי

"ההשקעה הטובה ביותר. לברולי יש כל כך הרבה שימושים שונים! משלב ההריון ועד לגמילת לילה של פעוט".

פיונה הוגן

"קניתי ברולי בשביל הבן שלי. מדהים, מתכבס היטב ומגן על המיטה. כל כך טוב שהזמנתי עוד שניים ושלחתי לאחותי באירלנד. אני מאוד ממליצה".

סיארה

"קניתי 2 יחידות של ברולי ואני כל כך מאושרת איתם. הבן שלי בן 3 חושב שזה סדין רגיל ולכן לא מתפתה להשתין עליהם. לקחתי אותם לחופשה איתי ולא הייתי צריכה להחליף את המצעים או לדאוג להרוס מזרון של מישהו אחר. אני כל כך מאושרת שרכשתי אותם, הם עשו כל כך טוב ואני יוכל להשתמש בהם במשך שנים עבור הילדים האחרים שלי".

אמנדה א.

"הברולי הוא שיפור עצום. אני עדיין צריכה לכבס בכל יום אבל עכשיו זה רק את הברולי. הרבה יותר קל. קניתי 4 יחידות כדי לנהל את מחזור הכביסה. ההשקעה שווה את זה משום שיש לי 2 ילדים צעירים אשר משתמשים בהם. אני מאוד שמחה".

מלודי

"מוצר נהדר. רך ונוח לישון עליו, בלי פלסטיק מרשרש. הציל את החלפת כל המצעים בהזדמנויות רבות ובמקרה הגרוע הביא להחלפת חצי מיטה בלבד. חוסך זמן אמיתי באמצע הלילה".

הורים מאנגליה ממליצים על ברולי

פופי

"מוצר מבריק! הברולי שמר על המזרן לגמרי יבש אחרי שהבן שלי הרטיב במהלך השינה. העיצוב עושה את זה כל כך מהיר להחלפה ועוזר להחזיר את הבן שלי במהירות לשינה. אני כל כך אסירת תודה, במיוחד בשעה 2:00 לפנות בוקר!"

סוזי

"הלוואי והייתי מוצאת את הברולי מוקדם יותר. הברולי עושה עבודה נהדרת בהגנת המיטה של בן ה- 8 שעדיין מרטיב בלילה. לא מדע טילים אלא רק חכם. המשוב היחיד שיש לי הוא שחסר ברולי בצבע לבן כדי להתאים למצעי המיטה. הבן שלי מאוד מודע לכך ולא רוצה שהחברים שלו יראו את זה. עדיין לא הצלחתי למצוא סדינים בגוון מנטה".

(הערה: אצלנו כאן בחנות, ניתן לקנות את הברולי בצבע לבן).

סוזן רולנד

"לבתי היו שתי תאונות וזה היה פנטסטי. זה פשוט יכול להיות מוסר מהמיטה בלי לסדר מחדש וזה לא דלף /נזל. אני גם מאוד מרוצה שזה יכול להתייבש במייבש כך אני יכולה להבטיח שזה יהיה מוכן ללילה הבא. אני שוקלת לקנות אחד נוסף וכך יהיה לי להחליף שוב לאחר תאונה. גם כמבוגרת ששוכבת עליו בזמן ההשכבה, הברולי מרגיש כמו סדין מרופד מעט".

לואיס

"כל כך נעים שהבת שלי רצתה להיכנס מתחת לזה! זה היה מועיל, כי היא נשארה רטובה קצת, כך שהיא יודעת מתי היא הרטיבה את המיטה".

בלינדה

"כל כך הרבה יותר קל בלי הכנפיים. הברולי בקושי זז, אפילו עם ילד שזז המון בלילה. זו החלפת המצעים המהירה ביותר אי פעם! נחמד וכיסוי נרחב של המיטה".

הורים
מאנגליה
ממליצים
על
ברוֹלִי

שרון

"אני ממליצה מאוד על הברולי. חברה סיפרה לי עליהם אז רכשתי אחד לניסיון. מעולם לא הסתכלתי אחורה. הם נשארים במקום, מתכבסים היטב. קניתי עוד שניים זמן קצר לאחר מכן, הילד הקטן שלי מוצא אותם נוחים לשכיבה, הם עמידים למים וסופגים מעולה בדיוק כפי שמפורסם. מוציא את הטרחה מההחלפה".

שרה

"רק רציתי להגיד תודה ענקית על הסדינים הפנטסטים! הם הצלה ענקית באמצע הלילה כאשר הבן שלי מתעורר רטוב. זו החלפה מהירה של ברולי רטוב ביבש ושינוי מהיר של הפיג'מה שלו ואז הוא חוזר לישון. בכל פעם שאני מחליפה אני אומרת לבן הזוג שלי "עלות הברולי החזירה את עצמה". שוב תודה על מוצר נהדר".

הורים ממליצים על ברולי מגן שק שינה

פיגאן

"אני דווקא קניתי את המוצר הזה לבן שלי משום שכשהוא מרטיב זה בדרך כלל כלפי מעלה והמוצרים האחרים לא נתנו לזה מענה מתאים. זה נפלא. אם אי-פעם יש לו תאונה, הנוזלים נספגים במלואם בבד ואפילו לא נשאר ריח במיטה!" 

פיונה

"סוף סוף!!!! אנחנו מחפשים פתרון לבטנת שק שינה שעמיד לרטיבות כבר שנים. הבת שלי אוהבת את זה. זה עדיין לא נרטב אז אני לא יכולה להגיד בשלב זה כמה הוא טוב, אבל אני אוהבת את השקט הנפשי שזה נותן".

הורים
מהעולם
ממליצים
על
ברוֹלִי 
בטנת מגן
שק שינה

ג'ני

"הבת שלי השתמשה בבטנת שק השינה שלוש פעמים. עם זאת, היא לא הרטיבה בו עדיין, אז אני יכולה רק להגיב לעובדה שהיא אוהבת את זה ומרגישה בנוח לקחת את זה לישון אצל חברים משום שזה נראה כמו בטנת שק שינה רגילה שאנחנו משתמשים בתוך שקי השינה שלנו".

לורה

"הבת שלי הרטיבה בלילה הראשון של המחנאות והמוצר עבד נהדר. היה לה גם מאוד נוח משום שהבד רך למגע".

טרייסי

"נתן לי ממש שקט נפשי בזמן שהיינו בקמפינג למשך שבוע. לבני הקטן קורות תאונות ליליות. מזג האוויר היה חם, כך שהוא פשוט ישן בבטנה ללא שק שינה. מושלם".

טריסיה

"מוצר נפלא! קניתי בשביל הבן שלי שיצא לטיול שנתי הראשון שלו בבית הספר. הבד רך וקל מאוד לכבס ולייבש. הלוואי והייתי מגלה את המוצר הזה לפני שנים!" 

ג'ני

"מוצר נהדר, אכן שומר על הכל יבש. קניתי בכדי להשתמש בחופשה להגן על המיטות במלונות בהם שהינו. בני בן 7, גבוה למדי עבור גילו והמוצר גדול מספיק עבורו. אורך הפיצול בצד הוא די עמוק, קל עבור ילדים גבוהים יותר להתפתל בתוכו. שווה לבדוק

את הממדים אם יש לך ילד מבוגר".

טרייסי

"אני מרוצה מהמוצר הזה. הברולי איכותי ועושה את העבודה."

bottom of page