top of page

מה הופך סדינית רב פעמית למוצר מומלץ

רוב ההורים אמנם יודעים מה זה סדינית אבל לא כולם מבין מה הופך מוצר מסוים לטוב ומומלץ יותר מאחרים. על מנת לעזור לכם להבין את הנושא, הנה סקירה קצרה של מספר פרמטרים, שיעזרו בבחירת מוצר איכותי באמת, אשר מתאים לכם.

סדינית רב או חד פעמית

באופן כללי, מטרתן של הסדיניות היא לתת מענה להרטבה במיטה, החל בפעוטות וילדים ועד למבוגרים, בנוסף לתינוקות שאמנם לובשים חיתול אך מריירים ופולטים. המטרה היא לשמור את הסדין והמזרון שמתחת לסדינית יבשים ונקיים, ובכך לספק שינה איכותית, יבשה ורצופה, ולהקל על החיים מבחינת הצורך לאוורר את המזרון ולהרבות בכביסת מצעים, או לחילופין יתרון של האפשרות לישון מחוץ לבית לילדים שעדיין סובלים מהרטבות.

ואולם, בשוק ישנם מוצרים רבים ולא תמיד ברור מהו באמת מוצר איכותי. אחת ההתלבטויות הנפוצות בתחילת הדרך היא בין סדינית חד פעמית ורב פעמית. ההבדל ברור: סדינית רב פעמית היא כזו הניתנת לכיבוס וייבוש במכונת כביסה ומייבש, כך שניתן להשתמש בה פעמים רבות ללא מגבלה מיוחדת, ולעומת זאת סדינית חד פעמית היא כזו שיש להחליף בכל פעם.

היתרון היחיד כמעט של סדינית חד פעמית טמון במחירה הנמוך, לכאורה. ברור שיחידה אחת של סדינית רב פעמית תעלה יותר מיחידה אחת של סדינית חד פעמית. אולם בתוך תקופה קצרה למדי ההשקעה מחזירה את עצמה ובמידה שהמדובר הוא בסדינית איכותית העמידה בכביסות רבות, הרי שהעלות של סדיניות חד פעמיות תהפוך ליקרה בהרבה. מעבר לכך, השינה ותחושת המגע של סדינית חד פעמית על העור ואפילו המראה של המוצר כאשר הוא מונח על המיטה, ירוד משמעותית מזה של סדינית רב פעמית. עוד מאפיין חשוב הוא השמירה על איכות הסביבה וההשפעה האקולוגית הלא מיטיבה (בלשון המעטה) של סדיניות חד פעמיות המושלכות בתדירות גבוהה לפח הזבל היא שיקול משמעותי. אז נכון שלא צריך לכבס אותן, רק להסיר מהמיטה ולהשליך לפח, אבל אם איכות השינה ותחושתו של מי שישן על הסדינית, יחד עם שמירה על איכות הסביבה חשובים לכם, אין ספק שהבחירה הנכונה תהיה במוצר רב פעמי.

סדינית ידידותית למשתמש

כפי שציינו, אחד הפרמטרים העיקריים שהופכים סדינית מסוימת למומלצת ומוערכת, הוא היותה מוצר המתחשב בצרכים הבסיסיים של המשתמשים בו. כך לדוגמא, בסדיניות איכותיות כמו שלנו לא תמצאו חומרים כמו פתלאטים, הידועים כרעלנים מסוכנים לאורך זמן. כמו כן, העובדה שהסדינית עשויה ממאה אחוזים כותנה רכה ונעימה למגע, סופגת במהירות וביעילות ובנויה באופן שאינו מאפשר מעבר נוזלים אל הסדין והמזרון, הינם מאפיינים שבסיסיים אך חשובים. עוד שתי נקודות חשובות הן למשתמש והן למטפל שכדאי לשקול בעת הבחירה הן קלות הכיבוס והייבוש, אשר משפיעה על קלות השימוש והחסכון הכספי. ולבסוף גודלה של הסדינית והצורה בה היא מונחת על המיטה חשובה מאד בעיקר למשתמש. בניגוד לסדיניות חד פעמיות, אשר מידתן קטנה יחסית והן נוטות לזוז ולהתקפל בקלות, הרי שהסדינית הרב פעמית מתקבעת על המזרון ומעניקה לישן עליה חווית שינה משופרת משמעותית. ניתן עוד לציין כי קיימות סדיניות רב פעמיות עם כנפיים המונעות תזוזת הסדינית גם המקרה של תזוזה מוגברת של הישן.

להזמנת סדינית רב פעמית

סדינית רב פעמית ניתן להזמין בקלות ובמהירות דרך האתר המאובטח שלנו. אם אתם רוצים להבין טוב יותר מה זה סדינית ולקבל עזרה בביצוע הזמנות, הנכם מוזמנים לפנות אל איזינייטס בטלפון 054-9163663.
コメント


bottom of page